Dołącz do 58500 użytkowników portalu
Zarejestruj się już dziś
i pobieraj darmowe ebooki, audiobooki oraz mp3
Ściągaj Ebooki, Audiobooki oraz Mp3 za DARMO!
Baner still

Reklama i Współpraca PR

 

Atuty. Serwis CzytajZaFree.pl zrzesza kilkadziesiąt tysięcy użytkowników zainteresowanych ściśle określoną tematyką. Page rank 3 oraz idealnie wypozycjonowane kilkadziesiąt właściwych fraz w TOP 3/5/10 gwarantuje stały rozwój i docieranie do nowych odbiorców, dzięki czemu serwis każdego dnia odnotowuje kilkadziesiąt nowych rejestracji użytkowników i tysiące odsłon. Czołowe pozycje słów kluczowych generują kilkadziesiąt milionów wyświetleń w wynikach Google.

 

oferta 

 

Możliwe zakresy współpracy i jej cel.

 

Reklama w serwisie CzytajZaFree.pl to sprawdzony i skuteczny sposób na docieranie do nowych klientów, kreowania wizerunku firmy i świadomości marki. Stosujemy innowacyjne metody marketingu, zapewniające nieinwazyjne lokowanie produktu.

 

EBOOK TARGET CONTENT MARKETING – tworzymy na Państwa zamówienie odpowiedni ebook, poradnik lub opowiadanie związane z tematyką firmy z jednoczesnym lokowaniem produktu bądź usługi. Ebooki są autorstwa popularnych autorów, co zapewnia duże zainteresowanie i zaufanie do reklamowanej marki.

 

REKLAMA GRAFICZNA w formie banerów reklamowych zamieszczanych na stronie głównej i podstronach serwisu. Klikając w baner użytkownik zostanie przekierowany na Państwa stronę internetową.

 

LINK STRONY – nieinwazyjne umieszczenie linku w miejscach, które skupiają największy ruch i są związane z tematyką Państwa firmy, produktu czy usługi.

 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY - umożliwia szczegółowe przedstawienie firmy/produktu/usługi naszym użytkownikom. Jest on umieszczony w naszym specjalnym systemie sponsorowanego ograniczonego pobierania na stronie głównej. Artykuł jest również stopniowo wysyłany do naszych czytelników, od tysiąca do kilku tysięcy dziennie w zależności od okresu trwania kampanii reklamowej. Dokładne targetowanie wysyłki zapewnia ogromne zainteresowanie i skuteczność docierania do określonej grupy odbiorców. Dla szerszego zasięgu artykuł sponsorowany jest udostępniany również na naszych profilach społecznościowych i współpracujących blogach oraz grupach na facebooku.

 

Wybierając EBOOK TARGET MARKETING lub ARTUKUŁ SPONSOROWANY mają Państwo zapewnioną skuteczność na najwyższym poziomie, ponieważ powyższe formy reklamowe są targetowane do konkretnych odbiorców i gwarantują dotarcie do ściśle określonej grupy docelowej.

 

Stosowane przez nas formy reklamowe nie są uciążliwe dla użytkowników serwisu.

 

Zapraszamy do współpracy! 

This content requires the Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Napisz do nas